Ekskluzywne scenografie
Warszawa

Skorzystaj z kompleksowej opieki nad wizualną częścią Twojego wydarzenia!

 

Spraw, aby było jedyne, niepowtarzalne i na długo zostało w pamięci wszystkich przybyłych gości. Wybierz balonowe dekoracje, które podkreślą lub całkowicie odmienią charakter Twojej imprezy – i to bez względu na jej rozmiar oraz rozmach!

Dekoracje
balonowe

Tworzymy balonowe dekoracje (girlandy, ścianki, a nawet figury), które wzbogacają i urozmaicają przyjęcia, imprezy oraz wydarzenia – zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych.

Kompleksowa produkcja scenografii

Odpowiadamy za wygląd oraz klimat dowolnych konferencji, prezentacji, targów i nie tylko.

Dostarczamy instacornery, a także dekorujemy całe przestrzenie – wykorzystując do tego balony, kwiaty, dodatki oraz spersonalizowane elementy scenograficzne.

Balonowa
poczta

Zamień klasyczne kwiaty lub czekoladki na podarek, który wywoła zaskoczenie, wzruszenie i… uśmiech na twarzy. Zaskocz swoją drugą połówkę, wręcz prezent bliskiej Ci osobie lub spraw nietuzinkowy wyraz uznania Twoim pracownikom, lub kontrahentom.

Szkolenia
i konsultacje

Szkolenie i konsultacje z zakresu tworzenia balonowych dekoracji to innowacyjna usługa skierowana do osób, które chcą zdobywać nowe umiejętności. Sprawdzają się zarówno, jeśli chodzi o realizowanie swoich pasji, jak i z poszerzanie stricte biznesowych kompetencji.

Warsztaty Team Building

Warsztaty dla firm, czyli Team Building dla kreatywnych. Zaangażuj swój zespół poprzez realizację wspólnego celu. Tworzenie wspólnej dekoracji, poprzez łączenie ich części składowych wykonanych podczas pracy zespołowej. Poszerzanie wyobraźni, trening manualny

i świetna rozrywka w jednym.

Wysoka jakość

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my zrobimy wszystko, aby je spełnić.
Wysłuchamy, doradzimy i wykonamy – spektakularną balonową dekorację!

Kreatywność

Już od 100 złotych za pojedynczą kompozycję i od 1000 złotych za całą scenerię.

Wyjątkowa obsługa

Twoja balonowa dekoracja może być gotowa i dostarczona pod wskazany adres – nawet w ciągu 3 dni.

Napisz do nas. Porozmawiajmy