Szukasz czegoś wyjątkowego, wspaniałego i niepowtarzalnego, by zaskoczyć swoich gości i na długo zapisać swoje wydarzenie w ich pamięci? Dekoracje balonowe na ślub w plenerze to idealne rozwiązanie, które bez wątpienia wprowadzą uczestników w podniosły klimat i dodadzą całej scenerii nieszablonowej elegancji. Poznaj 4 powody, dla których warto się na nie zdecydować!

Nie lubisz sztampowych rozwiązań? Zdecyduj się na niepowtarzalne dekoracje balonowe w plenerze.

 

Dekoracje balonowe na ślub w ogrodzie, przed domem czy w altanie? Stwórz efekt WOW w dowolnym miejscu!

 

Jeszcze kilka lat temu baloniki kojarzyły się wszystkim z wiejskimi imprezami w remizach strażackich. Umieszczane pojedynczo lub związany w bukiety złożone z 3, lub 5 elementów nie dawały ani pożądanego efektu, ani też nie były trwałe. Jednak podobnie jak z modą na wybiegach, tak i w dekoracjach ślubnych i eventowych historia potrafi zatoczyć niezłe koło, by ponownie… zaskoczyć! Tak, ponieważ dziś balony są na topie, co możemy powiedzieć bez cienia wątpliwości. Jednak ich obecna odsłona niczym nie przypomina tego, co pamiętamy z dawnych lat.

Współczesne dekoracje balonowe zachwycają idealnie połączoną kolorystyką, mnogością barw i możliwościami, ponieważ można z nich wyczarować wszystko! I to dosłownie. Idealnie zaprojektowane balonowe łuki, ścianki, kompozycje na stoły to tylko namiastka możliwości, które serwują profesjonalne firmy!

 

Poznaj 4 powody, które sprawiają, że balony dekoracyjne idealnie sprawdzą się w czasie ślubu lub dowolnego eventu w plenerze

 

#1 Dekoracje balonowe są trwałe

 

Większość ludzi nie zaktualizowała danych na temat balonów do dekoracji i wciąż myśli, że są one wątłej jakości. Tymczasem nic z tych rzeczy! Współczesne balony wyprodukowane są z mocnego i elastycznego tworzywa. A do tego mają różne rozmiary, co pozwala układać z nich wyjątkowo trwałe girlandy. W takich sytuacjach nawet wtedy, gdy jeden balon zostanie uszkodzony w czasie imprezy, np. przez dziecko, defekt pozostanie całkowicie niewidoczny. Jeśli zdecydujesz się je wykorzystać na ślubie z całą pewnością będą się świetnie prezentowały również w czasie imprezy poprawinowej.

 

#2 Kolorystyka balonów dekoracyjnych może nawiązywać do natury lub architektury ogrodowej

 

Mnogość kolorów, które w tej chwili proponują producenci balonów do dekoracji ślubnych do domu lub sali weselnej, jest naprawdę oszałamiająca. Od intensywnych barw w postaci czerni, głębokiej zieleni lub amarantu możesz wybierać aż do nudziaków i pastelowych różów, lub błękitów. Wolisz mat czy połysk? Jasne kolory czy ciemne? Jak widzisz, pytań jest wiele, a z balonami dekoracyjnymi nic Cię nie ogranicza!

 

#3 Kochasz boho? A może deko w stylu glam? Dekoracje balonowe są również dla Ciebie!

 

Bez względu na to, w jakim stylu chcesz urządzić swoje przyjęcie, dekoracje balonowe są dla Ciebie. Umiejętności dekoratorów w połączeniu z bogatą kolorystyką to nieograniczone możliwości w czasie tworzenia kompozycji i dodatków z balonów. Z łatwością można połączyć je z romantycznym ruskusem lub z pięknymi różami nude i kryształkami.

 

#4 Balonowe rzeźby, czy tylko tło do zdjęć? Ogrom możliwości z dekoracjami balonowymi!

 

Z racji tego, że balony są łatwo dostępne, można z nich wyczarować ściankę do fotobudki, tło do zdjęć grupowych lub atrakcyjny wizualnie dodatek do tła za stołem państwa młodych. Fenomen balonów polega również na tym, że można z nich wyczarować także dowolne figurki, które zachwycają atrakcyjnym wyglądem, mogą stanowić atrakcję dla dzieci lub śmieszny gadżet do zdjęć.

 

Podsumowanie: lubisz niebanalne rozwiązania? Zdecyduj się na dekoracje balonowe w plenerze!

 

Jak widzisz, nawet dotychczasowi przeciwnicy mogą skutecznie przekonać się właśnie do takiej formy dekorowania przyjęć w plenerze, które obecnie również biją rekordy popularności. Coraz częściej decydujemy się na imprezę w blasku gwiazd i dekoracyjnych światełek w dobrze znanych nam miejscach. Balony są w takiej scenerii idealnym dodatkiem, który może tworzyć romantyczne alejki, rozjaśni ogród lub sprawi, że namiot będzie prezentował się elegancko i dostojnie.

Jeśli marzysz o dekoracjach balonowych na swoim przyjęciu w plenerze, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy dla Ciebie coś ekstra!