Rosnąca temperatura za oknem i coraz dłużej trwające dni… To wszystko może oznaczać tylko jedno – najwyższa pora zorganizować imprezę na otwartym terenie!

 

Załóżmy, że sprawy takie, jak dobór lokalizacji, organizacja cateringu, atrakcji i ogólnego wyposażenia, są już za Tobą. Co pozostało na liście “do zrobienia”? Oczywiście, podczas Twojej plenerowej imprezki nie może zabraknąć odpowiednio dobranych dekoracji, które podkreślą jej styl, nadadzą tonu, a przede wszystkim – zaskoczą i zachwycą wszystkie przybyłe osoby.

 

Sprawdź kilka wskazówek dotyczących dekorowania wydarzeń odbywających się na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim i konkretnym poradnikiem!

 

Czym udekorować przestrzeń przeznaczoną na plenerową imprezę?

 

Stojących przed Tobą możliwości jest naprawdę wiele. Z jednej strony możesz udać się “tradycyjną drogą” – stawiając, chociażby na stylowe girlandy, lampy, świece, obrusy, a nawet dywany.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu prawdziwego efektu “WOW!” – koniecznie musisz rozważyć wzbogacenie Twojego wydarzenia o obecność odpowiednio dobranych balonów, które mogą występować w dwóch głównych wersjach.

 

  • Pierwsza z nich to minimalistyczne kompozycje składające się z jednego lub kilku balonów napełnianych helem. Sprawdzą się idealnie nie tylko jako dekoracja, ale również element zabawy (zwłaszcza dla najmłodszych uczestników).
  • Druga to z kolei bardzo rozbudowane zestawy – liczące dziesiątki, a nawet setki balonów tworzących nietuzinkowe i bardzo stylowe wzory. Zazwyczaj są napełniane zwykłym powietrzem i mogą być elementem stałej dekoracji. Z doświadczenia wiemy, że stanowią również doskonałe tło do zdjęć.

Naturalnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na Twoim wydarzeniu mającym miejsce w plenerze, znalazło się miejsce zarówno dla małych, jak i dużych balonowych dekoracji. W końcu to Ty decydujesz 😊!

 

Co wziąć pod uwagę podczas wybierania dekoracji wydarzeń plenerowych?

 

Oczywiście, w tym miejscu na pierwsze miejsce wysuwa się rodzaj Twojego wydarzenia. Jeśli organizujesz ślub lub – z pewnością nie może na nim zabraknąć stylowych mebli, dywanu czy klimatycznego oświetlenia. W tym przypadku sprawdzi się klasyczna biel, kwiaty, a także eleganckie balony.

Jeżeli imprezka jest odrobinę “luźniejsza” lub organizujesz event firmowy – możesz sobie pozwolić na większą swobodę i zaaranżowanie całości w dowolnie wybranej konwencji.

Nie bez znaczenia pozostają również warunki atmosferyczne panujące podczas imprezy. Jeśli zakładasz, że tego dnia ma być wietrznie – postaw na “stałe” dekoracje, które nie odlecą lub nie ulegną zniszczeniu. Jeżeli pogoda ma być w miarę spokojna – perfekcyjnie sprawdzą się także kompozycje złożone z unoszący się balonów.

 

Chcesz, aby Twoja plenerowa impreza została wzbogacona o stylowe kompozycje z balonów?

 

Uważasz, że nadchodzące wydarzenie sprawia, że masz już wystarczająco problemów i wyzwań “na głowie”? W takim razie zdecyduj, aby kwestią dekoracji zajęli się prawdziwi profesjonaliści. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług dekorowania przy użyciu balonów, a cała kwestia ozdób będzie po naszej stronie.

 

Przejdź do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej. 

 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z wszechstronnych usług Balonowe Love by Warsaw!