Ustalenie daty ślubu, następnie wybór sali, sukni, menu, dobór i zaproszenie gości, a do tego szereg innych rzeczy, które musisz “dopiąć na ostatni guzik”, zanim wybije godzina zero, czyli – Twój ślub.  Z pewnością nie wyręczymy Cię w załatwieniu większości z nich, ale z powodzeniem możemy odciążyć Cię w jednej zasadniczej kwestii – dekoracji kościoła oraz sali weselnej.

 

Zobacz, co zrobić, aby ten dzień został zapamiętany nie tylko z powodu niezwykłych emocji, ale również wyjątkowego otoczenia, które stworzysz za pomocą unikalnych balonowych dekoracji!


W jaki sposób zadbać o dekorację ślubu oraz wesela?

 

Kwiaty, obrusy, aż wreszcie – oświetlenie. Należy przyznać, że praktycznie żaden ślub oraz przyjęcie, które odbywa się tuż po nim, nie mogą się odbyć bez tego rodzaju elementów. Jeśli jednak chcesz, aby ten dzień został zapamiętany nie tylko przez Ciebie, ale również większość przybyłych gości – warto, aby ozdoby, które zastosujesz, również były nietuzinkowe.

Jak to zrobić? Odpowiedź stanowią balony, a konkretnie – wysmakowane kompozycje, które zostaną dopasowane do stylu, w jakim planujesz zorganizować swój ślub.


Jak dopasować balony do charakteru ślubu i przyjęcia weselnego?

 

Balony, podobnie jak kwiaty, stanowią bardzo wdzięczny materiał dekoracyjny. Mnogość dostępnych wariantów sprawia, że łatwo znajdziesz kompozycje, które pozwolą Ci uzyskać oczekiwany efekt.

Jeśli cenisz sobie klasykę – z powodzeniem możesz postawić na wszechobecną biel, tylko miejscami wzbogaconą akceptami kolorystycznymi (złotem, srebrem lub innymi barwami).

Jeżeli preferujesz bardziej odważną stylistykę – nic nie stoi na przeszkodzie, aby za ozdobę Twojego przyjęcia odpowiadały balony “z charakterem” – wykorzystujące najróżniejsze odcienie.

Ślubne dekoracje mogą przyjmować formę pojedynczych balonów napełnianych helem, niewielkich kompozycji lub też złożonych zestawów (złożonych z kilkunastu, kilkudziesięciu, a nawet kilkuset sztuk!) – tworzących tym samym gotowe elementy scenerii.


Gdzie sprawdzą się balonowe dekoracje ślubne i weselne?

 

Z powodzeniem możesz je umieścić w takim miejscach, jak:

  • Dom – kompozycje wykonane z balonów mogą stanowić idealną ozdobę wnętrza, jak i z powodzeniem przystrajać zewnętrzne części budynku (np. bramę wjazdową).
  • Kościół – doskonale sprawdzą się zarówno umieszczone na wejściu do świątyni, jak i wzbogacą same jej wnętrze (zdobiąc ławy czy drogę prowadzącą do ołtarza).
  • Sala weselna – jeśli zdecydujesz, aby balony zagościły w domu oraz kościele, to z pewnością nie może zabraknąć tego elementu dekoracji również w trakcie trwania całej imprezy. Odnajdą się świetnie m.in. na stołach, krzesłach, ścianach.

Dlaczego warto?

 

Bez wątpienia dekoracje balonowe stanowią doskonały pomysł na wprowadzenie wyjątkowego klimatu i podkreślenie stylu całego wydarzenia. Warto także pamiętać, że są świetnym tłem do nagrywania filmów oraz robienia zdjęć, dzięki któremu materiały z tego typu okazji są naprawdę wyjątkowe.


Chcesz, aby ten dzień był dokładnie taki, o jaki od zawsze marzysz?

 

Wiemy, że przygotowania do ślubu i wesela sprawiają, że masz już wystarczająco dużo obowiązków. Dlatego, zamiast dokładać sobie kolejny kłopot z organizacją balonowych dekoracji – pozwól, że zajmą się nimi prawdziwi specjaliści.


Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie detale, a także od razu skorzystać z naszego wsparcia przy tworzeniu balonowych dekoracji


Zapraszamy!