Jeśli odwiedzasz nas nie pierwszy raz – z pewnością udało Ci się zauważyć zmiany, jakie zaszły na naszej stronie internetowej. Dotychczasowy sklep internetowy BalonoweLove został poddany oficjalnej przemianie i stał się… Balonowe Love by Warsaw!

Od teraz, zamiast wyłącznej sprzedaży balonów, dodatków, akcesoriów oraz licznych dekoracji – skupiamy się na dostarczaniu kompleksowego wsparcia z zakresu balonowych ozdób. W tym: usługach szkoleniowych, doradczych oraz oczywiście – dekoracyjnych.

 

A jeśli już o profesjonalnych usługach mowa – w tym artykule przybliżymy Ci jedną z naszych flagowych, czyli szkolenia i konsultacje.

Czym są kursy balonowe?

 

Balonowe szkolenia to jedyna w swoim rodzaju oferta edukacyjna, która łączy w sobie zajęcia teoretyczne z szybką i skuteczną nauką wykorzystania jej w praktyce.

 

Zajęcia przyjmują formę pełnoprawnych, kilkugodzinnych szkoleń “na miejscu” oraz krótszych konsultacji, które mogą odbywać się także online. Podczas ich trwania uczymy tego, jak obchodzić się z balonami oraz akcesoriami. A wszystko po to, aby tworzyć wyjątkowe, piękne i bardzo stylowe kompozycje (te małe, średnie oraz naprawdę duże!).

 

Dla kogo są szkolenia z balonów?

 

Nasza oferta edukacyjna jest skierowana absolutnie do każdego, kto chce rozwijać się w tej dziedzinie.

To oznacza, że “coś” dla siebie znajdą zarówno pasjonaci dekoracji, którzy po prostu chcą zdobywać nową wiedzę i kompetencje. Nasze szkolenia to również gratka dla samych specjalistów, w tym: florystek, wedding planerek, pracowników agencji eventowych, a nawet osób, które dopiero planują uruchomić swój biznes.

 

Dlaczego warto uczestniczyć w zajęciach Balonowe Love by Warsaw?

 

Istotnym wyznacznikiem jakości naszych kursów oraz szkoleń jest fakt, że uczymy tego, co jest faktycznie wartościowe i możliwe do szybkiego wykorzystania w codziennej pracy.

Wszystkie zajęcia planujemy w taki sposób, aby dopasować je do aktualnego poziomu i stanu wiedzy – uczestniczek i uczestników. Dzięki temu nasi kursanci opuszczają szkolenia z głowami pełnymi pomysłów, inspiracji, dobrego nastroju, ale przede wszystkim – bardzo konkretnych kompetencji.

 

Takie umiejętności mogą zostać wykorzystane w celach hobbystycznych oraz jak najbardziej sprawdzić się w trakcie regularnej pracy.

 

Ciekawi Cię, czy taka forma edukacji sprawdzi się w Twoim przypadku?

Więcej na temat naszych usług znajdziesz w tym miejscu – pod adresem szkolenia i konsultacje . A jeśli już udało Ci się podjąć decyzję o chęci uczestnictwa w nadchodzących zajęciach – nie czekaj i skontaktuj się z nami!

 

Z przyjemnością podzielimy się całą naszą wiedzą, aby wyposażyć Cię w konkretne umiejętności tworzenia spektakularnych kompozycji oraz dekoracji – oczywiście z balonami w roli głównej!