Prezenty na Dzień Kobiet – co kupić?

Jesteśmy przekonani, że wiele Pań zgodzi się z tym, że Dzień Kobiet powinien być świętowany codziennieJednak, kiedy w kalendarzu zbliża się data 8 marca wszystkie Panie po cichu liczą, że w tym dniu zostaną zaskoczone miłym upominkiem. Słodkie czekoladki na Dzień Kobiet zdobią sklepowe wystawy, bukiety kwiatów zalewają wszystkie okoliczne kawiarnie, a w internecie banery reklamowe z przeróżnymi promocjami atakują nas na niemal każdej stronie www. Czym zaskoczyć kobiety w tym roku? Mamy kilka pomysłów – podpowiadamy!

 

Kwiaty na Dzień Kobiet – jakie wybrać?

Goździki i tulipany są przepiękne – bez cienia wątpliwości. Ale przecież wszystkie Panie doskonale je znają, a współcześnie mamy możliwość „wyczarowania” cudownego bukietu! 

Ekskluzywne kwiaty w pudełku typu flowerbox to prawdziwy HIT i już od kilku sezonów robią ogromną furorę. Mega box z bukietem żywych różowych róż jest idealny na specjalną okazję i z pewnością ucieszy nie tylko ukochaną, ale również mamę, babcię czy przyjaciółkę. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych możliwych wyborów!

Kolejną ciekawą propozycja jest wieczna czerwona róża w eleganckiej, szklanej kopule. Która z kobiet nie doceni tak wyjątkowego prezentu? Warto wspomnieć, że taka róża będzie cieszyć oko nawet przez dwa lata! Ekskluzywne kwiaty poddaje się tzw. procesowi stabilizacji, dzięki czemu przez długi okres zachowują swój naturalny czar, świeżość, zapach i piękno! Co istotne, wieczne róże nie posiadają pyłku kwiatowego, dlatego mogą zostać podarowane nawet alergikom.  

 

Bukiety balonowe na Dzień Kobiet – idealne rozwiązanie.

Oryginalny pomysł, który zastąpi tradycyjny bukiet kwiatów? Przesyłka balonowa! To wyjątkowy prezent, który pozwala sprawić najbliższym ogromną radość. To uroczy i słodki upominek, który (na szczęście!) nie ma w sobie ani jednej kalorii ?

Dlaczego przesyłka balonowa na Dzień Kobiet to dobry pomysł? Bo balony kochają wszyscy, nie tylko dzieci. Cudne balony subtelnie unoszące się w powietrzu mają w sobie niepowtarzalny urok i czar. A dodatkowo stanowią ciekawą dekorację. Balony napełnione helem potrafią unosić się w mieszkaniu przez kilka dni. Jesteśmy pewni, że każda kobieta doceni taki nietuzinkowy upominek! 

 

Romantyczna kolacja na Dzień Kobiet

Kwiaty, poczta balonowa i życzenia na Dzień Kobiet tak naprawdę powinny być tylko dodatkiem. Czy istnieje lepszy prezent niż wspólne spędzenie czasu? Żyjemy w ciągłym biegu, mamy masę obowiązków i ciężko nam wygospodarować przestrzeń na to, żeby zwyczajnie pobyć z bliskimi. Dlatego w to wyjątkowe święto podaruj ukochanym kobietom to, co najcenniejsze – wspólnie spędzone chwile!

Zabierz swoją mamę lub babcię na pyszne ciasto i gorącą herbatę. Przygotuj romantyczną kolację dla swojej drugiej połówki – ugotuj jej ulubione danie, zapal świeczki, kup balony na hel i udekoruj mieszkanie. Zapewniamy, że taki prezent sprawi Twoim bliskim najwięcej radości!