Sezon ślubny w pełni! Piękne, plenerowe imprezy w stylu boho, wystawne, eleganckie uroczystości i klimatyczne, rustykalne wesela podbijają serca gości. Nie wolno jednak zapominać o jeszcze jednym, ważnym wydarzeniu w życiu każdej panny młodej –  wieczór panieński! To symboliczne „ostatnie” spotkanie przyszłej żony z przyjaciółkami. Organizacja tego wyjątkowego wieczoru zazwyczaj jest w rękach świadkowej, której dzielnie pomagają wszystkie druhny. Jak wygląda wymarzony wieczór panieński? Jakie panują aktualnie trendy? Co trzeba zrobić, żeby impreza na pewno się udała? Sprawdź nasze inspiracje na wieczór panieński i zrób przyszłej pannie młodej cudowną niespodziankę! 

 

Pomysły na wieczór panieński – od czego zacząć organizację? 

Oczywiście panna młoda musi wiedzieć o organizowanym dla niej przyjęciu, jednak wszystkie szczegóły powinny pozostać tajemnicą! Dlatego, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, niezbędna jest perfekcyjna organizacja, podział obowiązków i dokładne zaplanowanie wszystkich szczegółów. Nie warto pozostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Przygotuj się dokładnie, odpowiedz na wszystkie poniższe pytania i stwórz wyczerpujący plan wieczoru panieńskiego!

Ustal dokładnie:
– Kiedy ma odbyć się impreza?
– Kto pomaga w organizacji imprezy i kto za co odpowiada? 
– Jakim dysponujesz budżetem?
– Jaka jest lista gości?
– Gdzie planujecie świętować?
– Jakim dysponujesz budżetem?
– Jaki będzie motyw przewodni imprezy?
– Jakie zorganizujesz zabawy i atrakcje?

Wieczór panieński – pomysły.

Aby przyszła panna młoda z łezką w oku wspominała wieczór panieński musisz skupić się na tym, co najbardziej lubi – impreza w klubie do białego rana, piżama party, piknik boho? Pomysłów jest wiele, a ograniczeniem jest tak naprawdę tylko Twoja wyobraźnia i… upodobania gwiazdy wieczoru! 

– Piknik w stylu boho – to ostatnio jeden z najbardziej popularnych trendów. Subtelne, delikatne akcesoria i dekoracje, przepyszne jedzenie, ulubione wino. Czego chcieć więcej? Sprawdź okolicę i wyszukaj piękne miejsce – ogród, park, łąka, las – na 100% znajdziesz coś wyjątkowego!  

– Babski wieczór w domu – piżama party, elegancka kolacja, przebieranki. Wybierzcie motyw przewodni wieczoru panieńskiego w stylu panny młodej i cieszcie się swoim towarzystwem. W końcu będziecie mieć mnóstwo czasu na plotki, zwierzenia i nocne rozmowy! 

– Weekend w SPA – ślub to także sporo stresu, dlatego panna młoda może potrzebować odrobiny relaksu przed wielkim dniem. Masaże i zabiegi pielęgnacyjne, połączone z wieczorną imprezą w hotelowym klubie zdecydowanie pomogą jej się odprężyć! 

Każdą imprezę warto połączyć z dedykowaną sesją zdjęciową. Taki dodatek pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia na dłużej. Jeszcze jedna ważna sprawa – akcesoria na wieczór panieński i gadżety na wieczór panieński! Kubeczki i talerzyki pasujące do stylu imprezy, baner WIECZÓR PANIEŃSKI, przypinki dla wszystkich uczestniczek, szarfa BRIDE TO BE i wianki na wieczór panieński to zestaw obowiązkowy! 

 

 

Ta noc musi być niezapomniana! Odpowiednia sceneria, pyszne przekąski i napoje, piękne ozdoby i akcesoria, szalone zabawy na wieczór panieński, najlepsze towarzystwo i przepis na wspaniałą imprezę w gronie przyjaciółek gotowy!