Ślub, wesele, wiele wzruszeń i dobra zabawa do białego rana! To piękne chwile, które małżonkowie powinni przecież celebrować jeszcze długo, długo po Wielkim Dniu. W końcu proza wspólnego życia nie może przyćmić wyjątkowego, romantycznego uczucia, które jest między Wami. Doskonałą okazją do świętowania Waszej wielkiej miłości jest rocznica ślubu. Jak spędzić ją naprawdę cudownie? Jak się do niej przygotować? Podpowiadamy – oto 5 najlepszych pomysłów na rocznicę ślubu. Zapraszamy!  

Pomysł na rocznicę ślubu – co zrobić?

Rocznice ślubu są bardzo ważną częścią każdego związku. Przecież każda z nich oznacza, że minął kolejny, wspólny, wspaniały rok od wyjątkowej daty – daty Waszego ślubu. I choć w natłoku codziennych obowiązków często ciężko jest wygospodarować czas na romantyczne uniesienia, ten dzień musicie uczcić we wspaniały sposób. W końcu każda rocznica zawarcia związku małżeńskiego to moment, w którym powracają uczucia i emocje, które towarzyszyły Wam podczas ślubu i całego wesela. Warto uświetnić ten cudowny czas –to przecież największe święto Waszej miłości!

To, jak będziecie obchodzić rocznice, zależy oczywiście od Waszych preferencji i tego, w jaki sposób lubicie spędzać wspólne czas. Są pary, które kochają obdarowywać się prezentami, są pary, które kochają kolekcjonować niesamowite przeżycia i pary, które lubią dzielić się swoim szczęściem w gronie bliskich. Ciężko znaleźć uniwersalne rozwiązanie, ale mamy nadzieję, że wśród naszych pomysłów każdy znajdzie coś dla siebie!

 

5 pomysłów na rocznicę ślubu.

Wspólna kolacja – elegancka, wytworna kolacja w Waszej ulubionej restauracji to wspaniały pomysł. Papierowa rocznica ślubu, złote gody, srebrne gody – kolacja zawsze się sprawdzi. Romantyczna atmosfera, dobre wino, pyszne potrawy i Wy – wspominający ten Piękny Dzień. Często w codziennym życiu i natłoku obowiązków nie znajdujemy czasu na wspólne wyjście w ulubione miejsca i delektowanie się posiłkiem, rozmową i wspólnymi chwilami. Rocznica ślubu będzie doskonałą okazją do wymarzonej randki przy świecach.

 

Wspólny wyjazd – podróżowanie we dwoje to wspaniała sprawa. Może warto wybrać się w miejsce, które odwiedziliście podczas podróży poślubnej? Albo takie, z którym wiążą się piękne wspomnienia – miasto, w którym się poznaliście, w którym były oświadczyny, Wasze pierwsze, wspólne wakacje? A może zupełnie nowe, które zawsze chcieliście zobaczyć? Pomysłów jest mnóstwo i każdy jest dobry – ważne przecież, że spędzicie tę podróż we dwoje. 

 

Powrót do miejsca Waszego ślubu – to oryginalny i bardzo romantyczny pomysł. Zorganizuj piękne dekoracje – balony serca, balony cyfry, girlanda balonowa. Wykorzystaj motyw przewodni z Waszego wesela. Postaraj się przygotować uroczy piknik lub romantyczną kolację. Spędzicie miło czas, a wszystkie niepowtarzalne wspomnienia powrócą w jednej chwili! Twoja druga połówka będzie zachwycona!

 

Odnowienie przysięgi małżeńskiej – tak naprawdę nie ma znaczenia, jak długo jesteście razem – 5 lat, 15 lat czy 30! Odnowienie przysięgi będzie pięknym i bardzo emocjonującym przeżyciem. To kolejny dowód na Twoją ogromną miłość. Zaproś świadków i zorganizuj piękne weselne dekoracje – balony z helem, balony sercalampiony. Odnowienie przysięgi to najpiękniejszy symbol tego, że pomimo upływu lat, Wy znowu chcecie powiedzieć sobie TAK.  

 

Przyjęcie dla bliskich – szczęście się mnoży, kiedy się je dzieli, prawda? Dlatego świętowanie rocznicy ślubu w gronie przyjaciół i rodziny to świetny pomysł i… mała powtórka z wesela! Zaplanuj wszystko od A do Z! Wyślij zaproszenia, pięknie przystrój salę – białe balony w kształcie sercalampiony w kształcie sercapapierowe rozetykolorowe konfettidrewniane zawieszki dekoracyjne z napisem żona i mąż – niech będzie przepięknie! 

 

Bawełniana, papierowa, skórzana, srebrna – każda rocznica ślubu zasługuje na to, aby ją uczcić w wyjątkowy sposób. Najlepszy będzie taki, który obojgu Wam sprawi radość! Mamy nadzieje, że nasze pomysły będą dobrą podpowiedzią. Udanej zabawy! ?