Rozpoczynający się właśnie rok 2023 stawia przed Tobą liczne wyzwania związane z organizacją imprez lub ważnych uroczystości? Chcesz, aby były one wyjątkowe pod każdy względem – również tym wizualnym? W takim razie zobacz, jakie ozdoby będą modne w nadchodzącym sezonie i co możesz wykorzystać, aby Twoja imprezka miała unikatowy i niepowtarzalny charakter. 

Jakie dekoracje będą królowały na imprezach urodzinowych, imieninowych, jubileuszach, wydarzeniach firmowych, a także przy wielu innych okazjach? Sprawdź nasze propozycje aż 4 trendów w dekoracji imprez!

Jakie imprezowe dekoracje będą modne w roku 2023?

Poniżej znajdziesz nasze prognozy na nadchodzący rok. Zobacz, zainspiruj się i spraw, aby Twoje wydarzenie było naprawdę wyjątkowe – zarówno pod względem zabawy, dostępnych atrakcji, przepysznego jedzenia, jak i dekoracji!

#1 Dekoracje z motywem przewodnim – idealne na imprezy tematyczne

Choć były popularne w poprzednich latach – zdaje się, że rok 2023 przyniesie prawdziwy BOOM i zaowocuje naprawdę imponującą liczbą imprez w różnych stylach oraz konwencjach. Kreskówki, motywy filmowe i bajkowe, inspiracja latami 60-, 70-, 80-tymi – to zaledwie kilka przykładów.

Jak łatwo zauważyć, żadne tego typu wydarzenie (jeśli ma być udane!) – nie obejdzie się bez odpowiednich dekoracji. Tak więc dużym wzięciem będą cieszyły się między innymi balony, zastawy, obrusy oraz inne dekoracje. Obowiązkowo – spójne z motywem przewodnim wybranej imprezy.

#2 Okazałe konstrukcje, które zawstydzą niejednego architekta

Czy balony nadal będą modne? Oczywiście, ale… w nieco odmienionej formie! W związku z tym, kolejnym trendem, który z pewnością nasili się w nadchodzącym okresie, będzie wybór dużych dekoracji balonowych – budowanych na specjalne zamówienie.

Takie kompozycje, tworzone przez dziesiątki, a czasami nawet setki balonów, staną się idealnymi elementami zwieńczającymi zarówno dekoracje wesel, urodzin, ważnych jubileuszów, dużych i hucznych imprez firmowych, kameralnych spotkań w rodzinnym gronie, a nawet – scenografii.

#3 Jeszcze bliżej natury

Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że imprezy organizowane w tym roku będą odbywały się w duchu poszanowania i ochrony środowiska naturalnego.

Z jednej strony odpowie za to nurt wszechobecny EKO, czyli zrównoważony rozwój, ograniczanie zanieczyszczeń oraz recykling. Z drugiej z kolei – liczne kwiatowe i roślinne dekoracje, które odpowiedzą zarówno za “ożywienie”, jak i „ocieplenie” każdego takiego wydarzenia.

#4 Ozdoby tak smakowite, że aż “ślinka cieknie”

Kto powiedział, że za dekorację Twojej imprezy mogą odpowiadać tylko balony, kwiaty i inne “stałe” elementy? Otóż, musisz wiedzieć, że 2023 zachwyci nie tylko nasze oczy, ale również kubki smakowe! A wszystko za sprawą posiłków i przekąsek serwowanych w tzw. mini porcjach.

Lody, ciastka, cukierki, dania mięsne czy vege – sprawdzą się idealnie jako sposób na zaspokojenie głodu, jak i przystrojenie imprezowego stołu ?!

P.S. Zdaje się, że w 2023 roku niesłabnącą popularnością będą cieszyć się również okazałe i coraz bardziej wymyślne torty, a także piękne i w dodatku zdrowe – owocowe oraz warzywne przekąski.

Chcesz, aby Twoja imprezka była naprawdę trendy?

Planujesz organizację wyjątkowego wydarzenia, które ma zachwycić wszystkich przybyłych gości? Jednocześnie zależy Ci na atrakcjach oraz akceptach, za sprawą których na długo zapadnie wszystkim w pamięć? Wygląda na to, że możemy Ci w tym pomóc!

Zajrzyj do naszego internetowego sklepu BalonoweLove.pl. Czeka tam na Ciebie praktycznie nieprzebrane morze balonów w różnych wariantach wzorów i rozmiarów, do tego stojaki, elementy dekoracyjne oraz całe mnóstwo innych dodatków. Zapraszamy już teraz!