Czeka Cię organizowanie urodzin? Planujesz ważne przyjęcie firmowe? Elegancka dekoracja sali weselnej poszukiwana? Zbliża się 40 rocznica ślubu Twoich dziadków? Przyjaciółka spodziewa się dziecka i balony na baby shower spędzają Ci sen z powiek? A może impreza halloweenowa w tym roku wypada właśnie u Ciebie?

Przygotowanie idealnego przyjęcia od A do Z wymaga sporo uwagi! Na szczęście Balonowe Love oferuje cudowne rozwiązania, które sprawią, że każde Twoje wydarzenie będzie przepiękne i niezapomniane!

Balony z helem, balony z konfetti, dekoracje z balonów, bukiety balonowe, girlanda urodzinowa, piniata, ozdoby na stół, klimat boho, styl glamour? Powiedz nam o czym marzysz, daj nam chwilkę i zobaczysz … jak dzieje się magia. Zaufaj profesjonalistom – o wyjątkowych imprezach wiemy dosłownie wszystko!

Opierając się o nasze bogate doświadczenie i zmysł estetyczny, gwarantujemy, że wykonamy nawet najbardziej niepowtarzalne wzory i konstrukcje z balonów! Jesteśmy w stanie zaaranżować cudowne, niepowtarzalne dekoracje na każde przyjęcie i w każdym temacie przewodnim.

Dekoracja sali weselnej w stylu boho, pierwsze urodziny Twojego maleństwa, przyjęcia dla dzieci w klimacie safari, szalone akcesoria na wieczór panieński – możesz nam powierzyć wszystko, kochamy wyzwania! Potrafimy zbudować odpowiedni klimat każdej imprezy – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Spełniamy balonowe marzenia we wszystkich tematach, stylach i kolorach! Nie zapominamy też o pysznych, dekoracyjnych tortach, zaproszeniach, przebraniach i akcesoriach. Obiecywaliśmy przecież przygotowanie przyjęcia od A do Z – nie rzucamy słów na wiatr!

Wystrój wnętrza możemy zaaranżować dokładnie według Twojego scenariusza, ale równie chętnie doradzimy i zainspirujemy Cię naszymi pomysłami. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia!

Profesjonalizm, zaangażowanie i ogrom pasji do tego, co piękne i niepowtarzalne – to nasze główne wyróżniki! Dekoracje Balonowe Love kochają wszyscy, którzy cenią klasę, niebanalny design i mistrzowskie wykonanie. Wiemy, że zaczarują także Ciebie!