Dekoracje

W Balonowe Love doskonale wiemy, że wystrój wnętrza to nie tylko balony. Dlatego oferowany przez nas asortyment jest naprawdę szeroki. 

W naszym sklepie znajdziesz przepiękne, tematyczne ozdoby na stół. W mig skompletujesz pasujące talerzyki jednorazowe, kubeczki papierowe i drewniane sztućce. Pomożemy też przygotować urodziny dla dzieci.  Nasze balony misie, przebrania i piniata urodzinowa to największe atrakcje na każdym kinder balu!

W asortymencie posiadamy także największy hit wszystkich przyjęć w stylu boho – cudowne papierowe rozety i papierowe lampiony. Polecają się szczególnie jako ozdoby weselne! Ta tematyka jest nam szczególnie bliska! Dekoracja sali weselnej to nasza specjalność! W ofercie posiadamy wyjątkowe balony ślubne, zaproszenia na ślub i cudne prezenty dla gości.

A na szalony wieczór panieński i zabawę do białego rana obowiązkowe będą plastikowe kieliszki do szampana. Oczywiście znajdziesz u nas też inne, wspaniałe gadżety na wieczór panieński. Sprawdź dokładnie – to musi być niezapomniana impreza! Pssst! Prezenty na wieczór kawalerski też się znajdą! Podsumowując – jeśli przyjęcie to tylko z Balonowe Love!

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.